O Nas

Nasza firma działa w branży meblowej od 2004 roku.
Zaczynaliśmy od wykonywania małych mebli na wymiar dla naszych klientów. Z biegiem czasu otworzylismy nasze biuro / sklep w którego ofercie znajdowały sie akcesoria meblowe oraz było to miejsce w którym projekty mebli dla naszych klientów stawały sie rzeczywistością.

Z biegiem czasu otworzylismy sklep internetowy w którego ofercie znajdowały się meble czołowych polskich producentów. Sklep bardzo szybko zyskał na popularnosci i funkcjonuje do dnia dzisiejszego.
A teraz może przejdźmy do meritum czyli do tkanin obiciowych.
Sklep z tkaninami obiciowymi powstał w zasadzie dla świętego spokoju gdyż klienci naszego sklepu z meblami bardzo czesto pytali o możliwość zakupienia / dokupienia tkaniny (np. na krzesła) do zakupionego już mebla. Dużo klientów dzwoniło również z takimi zapytaniami stwierdzajac że skoro sprzedajemy meble to powinniśmy też mieć i tkaniny. Ilość tych zapytań skłoniła nas do utworzenia takiego sklepu. Ale robiliśmy go tak naprawde bez przekonania i w zasadzie po to aby odciążyć się od przedstawiania oferty, szukania cen i poświęcania czasu na coś co nie było nasza głowna działanościa. W tamtym czasie naprawde podchodziliśmy do tematu materiałów tapicerskich bardzo luźno co w poźniejszym czasie jak sie okazało było błedem ponieważ zainteresowanie tkaninami obiciowymi było i jest naprawde ogromne.
Na chwilę obecna nasz sklep posiada kilka tysiecy wzorów tkanin obiciowych. A w planach mamy conajmniej drugie tyle. W naszej ofercie znajdują sie tylko i wyłącznie markowe produkty czołowych polskich producentów takich jak: Top Textil, Agmamnito, Davis, Fibero i wiele wiele innych. Nasza firma może się pochwalić stale rosnacą liczba klientów zarówno na naszym polskim rynku jak i rynkach zagranicznych. Mamy stałych klietów w krajach takich jak: Włochy, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja, Litwa oraz inne.
Na kolene lata planujemy dalszy rozwój. W naszych głowach powoli dojrzewa pomysł importu oraz wprowadzenia na rynek nowych i ciekawych wzorów tkanin obiciowych. Jesteśmy na etapie rozmów z producentami materiałów w Indiach, Turcji oraz Chinach i wierzymy iż w najbliższym czasie zakończą się one pomyslnie i zaowocują ciekawą i szeroką współpracą  dzieki której będziemy mogli zaoferować naszym klientom nowe i ciekawe materiały tapicerskie.
Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego.

Tkaniny-meblowe.pl (konsultant) Napisz do nas... Wyślij