Warunki dostawy towaru:ZAMÓWIENIE
KOSZT   TRANSPORTU  (Shipping)
Wartość zamówienia
do 500zł

20 zł

Kurier Inpost

Pianka tapicerska
do 500zł

30 zł (+10zł. każda kolejna sztuka)

Kurier Inpost

powyżej 500zł

GRATIS

(obowiązuje tylko na terenie Polski)

Shipping cost in the EU

100 zł

W przypadku wysyłki poza granice Polski nie mamy możliwości nadania paczki z płatnością przy odbiorze. Wymagana jest w tej sytuacji wpłata całej sumy zamówienia.


Po dostarczeniu przesyłki prosimy o sprawdzenie, czy dostarczone produkty zgadzają się ze specyfikacją zamówienia.


Przesyłki realizowane są przez  firmę kurierską    
Odbiór osobisty możliwy jest w punkcie w Sulejówku - prosimy o wcześniejsze potwierdzanie odbioru zamówienia.PłatnościAkceptujemy poniższe formy płatności
  • gotówka przy odbiorze (wymagana przedpłata w wysokości 10% wartości zamówienia)
  • przelewem na konto

Reklamacje i Gwarancja


Pawertmeble.pl udziela na wszystkie produkty ze swojej oferty 24 miesiące gwarancji.
Co zrobić jeśli otrzymaliśmy uszkodzoną przesyłkę ?


Jeśli przesyłka została uszkodzona podczas transportu, należy sporządzić protokół reklamacyjny, w miejscu zdarzenia, w obecności kierowcy/dostawcy na oryginalnym druku firmy spedycyjnej (Druk posiada kierowca firmy spedycyjnej).
UWAGA !!! W przypadku przyjęcia (pokwitowania) uszkodzonego towaru reklamacje z tego powodu nie będą uwzględniane przez nasza firmę.
Jest to równoznaczne z przyjęciem i zaakceptowaniem towaru wadliwego / uszkodzonego.
Kierowca/dostawca w tym przypadku zobowiazany jest do wystawienia stosownych dokumentów które stanowia podstawe do reklamacji.

Zwroty


Zgodnie z Ustawą nr 2011/83/UE z dnia 30 maja 2014 roku o Prawach konsumenta klient może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
Tkaniny cięte na wymiar NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI (wyjątkiem są tkaniny sprzedawane w całych wałkach o fabrycznej długosci około 50 metrów w oryginalnym opakowaniu i z etykietą producenta.)
  • Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
  • a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb –tkaniny sprzedawane na metry traktowane są jak zamówienia na indywidualne zamówienie Klienta i nie polegają zwrotowi.
  • b) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy
  • c) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
  • d) inne przypadki szczegółowo określone w art. 38 ustawie o Prawach Konsumenta.

Tkaniny-meblowe.pl (konsultant) Napisz do nas... Wyślij