Warunki dostawy towaru:ZAMÓWIENIE
KOSZT   TRANSPORTU  (Shipping)
Wartość zamówienia
do 500zł

20 zł

Kurier Inpost

Pianka tapicerska
do 500zł

30 zł

Kurier Inpost

powyżej 500zł

GRATIS

(obowiązuje tylko na terenie Polski)

Shipping cost in the EU

100 zł

W przypadku wysyłki poza granice Polski nie mamy możliwości nadania paczki z płatnością przy odbiorze. Wymagana jest w tej sytuacji wpłata całej sumy zamówienia.


Po dostarczeniu przesyłki prosimy o sprawdzenie, czy dostarczone produkty zgadzają się ze specyfikacją zamówienia.


Przesyłki realizowane są przez  firmę kurierską    
Odbiór osobisty możliwy jest w punkcie w Sulejówku - prosimy o wcześniejsze potwierdzanie odbioru zamówienia.PłatnościAkceptujemy poniższe formy płatności
  • gotówka przy odbiorze (wymagana przedpłata w wysokości 10% wartości zamówienia)
  • przelewem na konto

Reklamacje i Gwarancja


Pawertmeble.pl udziela na wszystkie produkty ze swojej oferty 24 miesiące gwarancji.
Co zrobić jeśli otrzymaliśmy uszkodzoną przesyłkę ?


Jeśli przesyłka została uszkodzona podczas transportu, należy sporządzić protokół reklamacyjny, w miejscu zdarzenia, w obecności kierowcy/dostawcy na oryginalnym druku firmy spedycyjnej (Druk posiada kierowca firmy spedycyjnej).
UWAGA !!! W przypadku przyjęcia (pokwitowania) uszkodzonego towaru reklamacje z tego powodu nie będą uwzględniane przez nasza firmę.
Jest to równoznaczne z przyjęciem i zaakceptowaniem towaru wadliwego / uszkodzonego.
Kierowca/dostawca w tym przypadku zobowiazany jest do wystawienia stosownych dokumentów które stanowia podstawe do reklamacji.

Zwroty


Zgodnie z Ustawą nr 2011/83/UE z dnia 30 maja 2014 roku o Prawach konsumenta klient może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
Tkaniny cięte na wymiar NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI (wyjątkiem są tkaniny sprzedawane w całych wałkach o fabrycznej długosci około 50 metrów w oryginalnym opakowaniu i z etykietą producenta.)
  • Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
  • a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb –tkaniny sprzedawane na metry traktowane są jak zamówienia na indywidualne zamówienie Klienta i nie polegają zwrotowi.
  • b) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy
  • c) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
  • d) inne przypadki szczegółowo określone w art. 38 ustawie o Prawach Konsumenta.

Tkaniny-meblowe.pl (konsultant) Napisz do nas... Wyślij