Dla zwierząt

Dla zwierząt 

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Na rynku dostępnych jest wiele legowisk o różnych kształtach i wielkościach, nie koniecznie któreś z nich przypadnie do gustu Twojemu pupilowi. Legowisko dla psa powinno być dobrze dopasowana do jego rozmiarów, charakteru, a także jego kondycji zdrowotnej. Pamiętajmy że legowisko dla psa bardzo rzadko służy jemu przez całe jego życie. Zwierzę rośnie i zmieniają się jego potrzeby, dlatego zupełnie inne będzie posłanie dla szczeniaka, a inne legowisko dla dorosłego psa.

Warto zapoznać się z ofertą różnych rodzajów legowisk i wybrać takie, które pasuje nie tylko do rozmiarów i usposobienia pupila, ale także do naszego mieszkania. Im więcej miejsca w domu, tym na większe legowisko dla psa możesz sobie pozwolić.


Jeśli chcesz, by Twój zwierzak czuł się jak pełnoprawny członek rodziny, zadbaj o jego miejsce odpoczyku. Legowisko dla psa to wbrew pozorom, jeden z najważniejszych elementów wyprawki – w miarę możliwości, powinna być w domu już od Waszego pierwszego dnia razem. Dzięki temu, pies od początku będzie wiedział, gdzie jest jego miejsce na odpoczynek i dużo szybciej zadomowi się.

Jakie legowisko dla psa warto wybrać?


Duży wybór legowisk bardzo ułatwia wybranie idealnego posłania dla Twojego psa. Już wiesz, że przy podejmowaniu decyzji trzeba kierować się przede wszystkim rozmiarem zwierzęcia. Zbyt małe legowisko dla dużego psa będzie po prostu niewygodne, a co za tym idzie – zwierzę nie bedzie czuło się wygodnie i nie będzie mogło odpocząć. Z kolei zbyt duża leżanka dla psa o niewielkich rozmiarach może być mało przytulna i tym samym może powodować stres u twojego zwierzaka.


Jakie rodzaje legowisk polecane są dla małych zwierząt? Spośród miękkich poduch w różnych kształtach, sofek, mat na pewno znajdziesz odpowiednie legowisko dla małego psa. W swoim własnym kąciku, Twój pupil bez wątpienia od razu poczuje się jak w domu. Wygodne posłanie pozwoli mu się zrelaksować i nabrać energii.


Te same typy legowisk dostępne są także w większych rozmiarach, odpowiednich dla dużych ras. .

Dla psów, które są bardzo otwarte na ludzi i inne zwierzęta, polecamy komfortowe materace. Nie mają boków więc Twój pupil nie będzie się czuł odgrodzony od reszty domowników. Z kolei w przypadku czworonogów, które są bardzo wrażliwe na bodźce i potrzebują więcej prywatności, świetnie sprawdzą się legowiska typu ponton. W każdej sytuacji, gdy pies poczuje się przytłoczony ilością otaczających bodźców, będzie mógł schronić się w swoim azylu i odciąć od otoczenia.


Legowisko dla psa – czyli wygodne miejsce odpoczynku twojego zwierzaka


Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Jak już wiesz, legowisko dla psa to nie tylko miejsce odpoczynku, czy też snu, ale także przestrzeń, w której może się wyciszyć i uspokoić. Podobnie, jak ludzie mają w domu swoją sypialnię, zwierzę także potrzebuje własnego miejsca tylko dla siebie. Tym bardziej, jeśli ma mieszkać w domu, w którym są małe dzieci.

Prawdą jest, że psy potrzebują miejsca dla odpoczynku czyli poprostu legowisk, by się odstresować. Miejsca w którym zwierze ma znajome zapachy oraz otoczenie wpływa na czworonoga kojąco i terapeutycznie.

Jeśli planujesz adopcję czy też zakup czworonoga, koniecznie przejrzyj ofertę dostępnych legowisk. Pamiętaj najważniejsze, by naszemu pupilowi było wygodnie i żeby zawsze czuł się kochany!

Tkaniny-meblowe.pl (konsultant) Napisz do nas... Wyślij