Katalog

Skład tkaniny
Certyfikat antybakteryjny
Ograniczanie wchłaniania płynów

Informacje

Kategorie tkanin 

Podkategorie

 • Tkaniny obiciowe

  Tkaniny obiciowe z naszej oferty to starannie wyselekcjonowane materiały czołowych producentów tkanin takich jak między innymi TOPTEXTIL, FIBERO, EPG, AGMAMNITO i inni. Sprzedajemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty gwarantujące odpowiednią jakość, trwałóść i odpowiednie parametry produktu. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele popularnych rodzajów tkanin używanych w branży meblowej i tapicerskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

 • Tkaniny podbiciowe
 • Eko skóry

  Ekoskóry to produkty sztuczne mające swym wyglądem imitować skórę naturalna. Sa to tkaniny bardzo łatwe w utrzymaniu a przy tym bardzo atrakcyjne wizualnie. Świetnie prezentują się na meblach i dodatkach tapicerowanych.  Szeroki wybór kolorów a także wzorów ekoskór pozwoli Pańśtwu dobrać odpowiedni materiał tapicerski do swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

 • Skóry naturalne

  Skóry naturalne prezentowane w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości pochodzące z najlepszych garbarni znajdujących się we włoszech. Produkty polecane do zastosowań w meblarstwie oraz branży tapicerskiej. Jako produkt naturalny prezentują się świetnie i prestiżowo na meblach i wszelkiego rodzaju dodatkach. Szeroka gama kolorystyczna oraz gatunkowa pozwala na idealny dobór skóry naturalnej do Państwa mebli lub dodatków tapicerskich. Skóry sprzedawane są w błamach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Skóry samochodowe

  Skóry samochodowe to nic innego jak naturalne skóry odpowiednio spreparowane i bardziej wytrzymałe na ścieranie od skór przeznaczonych dla przemysłu meblowego. Skóry pochodzą z najlepszych polskich i włoskich garbani. Sprzedajemy wyłącznie nalepsze i najstaranniej wyselekcjonowane gatunki skór. Odpowiednio duża gama kolorystyczna w połączeniu z doskonałymi umiejętnościami tapicera pozwoli odmienić / odmłodzić wnetrze Państwa auta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Dodatki Tapicerskie

  Zapraszamy do zapoznania się z materiałami i dodatkami tapicerskimi z naszej oferty. Znajdziecie tutaj Państwo sznurki, lamówki, suwaki, gumki i wiele innych dodatków stosowanych w tapicerstwie i przemyśle krawieckim.

 • Kleje
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 6040 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 6040 elementów
Tkaniny-meblowe.pl (konsultant) Napisz do nas... Wyślij